2018

Шановні колеги та члени Української спілки онкохірургів від нашої Асоціації хочемо привітати вас з прийдешнім  2018 Новим Роком та Різдвом Христовим! Від щирого серця бажаємо вам у Новому році успіхів у вашій нелегкій лікарській справі, нових наукових та хірургічних досягнень та міцного здоров’я вам і вашим сім’ям!

 

У 2017 році нам вдалося реалізувати проект співпраці з Європейською спілкою хірургів-онкологів. Завдяки цьому більшість наших членів скористалися можливістю та на особливих умовах стали членами ESSO. Також було проведено дві конференції під егідою ESSO, які набули валідності на європейському рівні.

Завдяки спільній роботі керівництва та членів УСО відбулася надзвичайно важлива подія, а саме міжнародна конференція "Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту" із секцією живої хірургії, яка відзначилася високим рівнем підготовики та мала великий успіх серед учасників конференції в Україні та закордоном. Конференцію відвідало понад 300 лікарів з України, п'яти країн Європи, Азії та Північної Америки.

У новому році Українська спілка онкохірургів буде і надалі розвивати свій потенціал з новим членам та у тісній співпраці з Європейською асоціацією хірургів онкологів (ESSO). Спільна робота забезпечить нові напрямки розвитку онкохірургії в Україні. Більше того відкриються нові можливості щодо навчання та тимчасової практики у відомих клініках Європи. У наступному році планується розширити тематику та кількість навчальних програм, курсів та вебинарів, які будуть представлені УСО.


 

Пропонуємо всім бажаючим стати членами Української спілки онкохірургів, скористатися

можливостями USSO та таким чином підвищити свій професійний та науовий рівеньз онкохірургії!

Голова Української Спілки Онкохірургів 
Директор Національного інституту раку  
Колеснік Олена Олександрівна