IX МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ КОНГРЕС 19-21 ВЕРЕСНЯ 2019 року КИЇВhttp://surgical-oncology.com.ua/IXInternationalScientificCongressKyiv-2019

2019

Шановні колеги та члени Української спілки онкохірургів від нашої Асоціації хочемо привітати вас з прийдешнім 2019 Новим Роком та Різдвом Христовим! Від щирого серця бажаємо вам у Новому році успіхів у вашій нелегкій лікарській справі, нових наукових та хірургічних досягнень та міцного здоров’я вам і вашим сім’ям!

 

Протягом 2018 року ми продовжували співпрацю з Європейською спілкою хірургів-онкологів. Завдяки цьому більшість наших членів скористалися можливістю та на особливих умовах стали членами ESSO. Також ми встановили тісну співпрацю с Йонською університетською клінікою Северанс, яка є одною з найпотужніших наукових інституцій у Південій Кореї.  

 

Завдяки спільній роботі керівництва УСО, членів УСО, ESSO та Йонською університетською клінікою Северанс  у вересні 2018 відбулася чергова міжнародна конференція "Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту" із секцією живої хірургії де було представлено найновіші досягнення у малоінвазивній хірургії шлунку та прямої кишки з застосуванням робототехніки, яка відзначилася високим рівнем підготовки та мала великий успіх серед учасників конференції в Україні та закордоном. Конференцію відвідало понад 300 лікарів з України, п'яти країн Європи та Північної Америки.

У новому році Українська спілка онкохірургів буде і надалі розвивати свій потенціал з новим членам та у тісній співпраці з Європейською асоціацією хірургів онкологів (ESSO). Спільна робота забезпечить нові напрямки розвитку онкохірургії в Україні. Більше того відкриються нові можливості щодо навчання та тимчасової практики у відомих клініках Європи та Азії. 

У наступному 2019 році планується розширити тематику та кількість навчальних програм, курсів та вебінарів, які будуть представлені УСО.


 

Пропонуємо всім бажаючим стати членами Української спілки онкохірургів, скористатися

можливостями USSO та таким чином підвищити свій професійний та науовий рівень з онкохірургії!

 

Голова Української Спілки Онкохірургів 
Директор Національного інституту раку  
Колеснік Олена Олександрівна