Наукова доповідь національного інституту раку визнана одною з найкращих та здобула грант на 19 всесвітньому конгресі гастроінтестінальних пухлин у Барселоні 28/06-01/07 2017 року.

 

Співробітники Національного інституту раку у черговий раз прийняли участь у роботі 19 всесвітнього конгресу гастроінтестінальних пухлин. Конгрес відбувся у мальовничому місці Іспанії Барселоні з 28 червня по 01 липня де зібралося понад 3500 учасників зі всього світу.

Всього на конгресі було представлено 425 доповідей та постерів. Чотири наукових роботи співробітників НІР пройшли складний відбір наукового комітету конгресу і були представлені у якості постерних доповідей директором національного інституту раку проф. Колесник О.О., завідувачем відділенням малоінвазивної хірургії, ендоскопії та інтервенційної радіології д.мед.н. Лукашенко А.В., співробітниками відділення, к.мен.н. Остапенко Ю.В. та резидентом Чорна Н., старшим науковим співробітником к.мед.н. Зубарєвим М.Г. Наукові роботи були присвячені симультанним та двостадійним резекціям печінки при синхронних метастазах колоректального раку, мультивісцеральним резекціям при місцеворозповсюдженому раку шлунку, малонівазивній хірургії пухлин підшлункової залози у дітей та порівняльній оцінці неоад'ювантної та ад'ювантної хіміотерапії у комбінованому лікуванні раку шлунка. У доповідях були відображені досягнення та науково-практичний досвід національного інституту раку. Наукову доповідь представлену директором національного інституту раку док.мед.наук Колесник О.О. було нагороджено грантом наукового комітету конгресу.

Національний інститут раку один з найбільших онкологічних центрів, який забезпечує основну клінічну, наукову та освітню базу онкологічної служби України. В інституті працють 12 клінічних відділень, 6 науково-дослідних відділи та консультативна поліклініка. В інституті працює 1063 співробітника, з них 119 вчених та 168 лікарів, 13 заслужених лікарів України, 27 докторів та 78 кандидатів наук. Щорічна кількість консультацій перевищує 150 тисяч.